Açık Alan Serinletme Hangi Alanlarda Kullanılır?

Açık Alan Ve Yarı Açık Alan Soğutma Sistemleri

Yaz aylarının sıcaklığından ve neminden kurtulmak isteyen kimler daha çok açık alanları serinleme yerleri olarak tercih eder. Fakat nem oranın yüksek olduğu bölge ve şehirlerde açık alanlar da serinleme için yeterli gelmeyecektir. Bu nedenle firmamızdan açık alan soğutma sistemleri ile en iyi hizmeti alarak rahat ve konforlu bir açık alan soğutması sağlayabilirsiniz. Açık alan soğutma istemlerini dilerseniz cafe bahçelerinde, restoran bahçelerinde, hayvan ahırlarında, seralarda kullanabilirken isterseniz de kendi evinizin bahçe ve balkonlarında da kullanabilirsiniz. Böylece yaz aylarında sıcağı ve nemi 15 – 16 derece daha düşebilirsiniz. Özellikle cafe gibi mekan sahiplerinin sıklıkla kullandığı soğutma sistemleri insanların ve diğer canlıların konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Açık alan serinletme sistemleri ile daha rahat nefes alabilir ve daha sağlıklı ortamlara kavuşabilirsiniz.

Açık Alan Soğutma Sistemleri Hangi Alanlarda Daha Çok Kullanılır?

Açık alan serinletme ve soğutma sistemleri bahçelerde, deniz kenarında bulunan cafe ve restoran gibi mekanlarda, seminer ve konferans alanlarında yani insanların yoğun olarak tercih ettiği tüm alanlarda sıklıkla kullanılan sistemlerdendir. Nem oranını düşürdüğü için insan sağlığına da oldukça faydalıdır. Serinletme de kullanılan vantilatörlerimiz, oldukça düşük enerji ile çalıştığı için çevreye de herhangi bir zararı da olmaz. Toplu alanlarda kullanımı yapılan açık alan serinletme sistemleri müşteri isteğine bağlı olarak koku verme ve yayma özelliğine da sahip olabilmektedir. Bu hali ile açık alanlarda daha güzel ortamlar oluşturmaktadır.

Açık alanların farklı boyutlarına ve büyüklüklerine göre soğutma sistemi adetleri değişir. Örneğin; balkon ve teras gibi alanlarda 2 adet soğutma sistemi yeterli olurken, piaj,  cafe, restoran gibi alanlarda 30 adet soğutma sistemleri kullanılır. Özellikle iş yeri ve mekan sahibi olan kimselerin daha çok müşteri çekebilmeleri adına açık hava soğutma sistemlerinden faydalanmaları daha avantajlı olacaktır. Yaz aylarında serinlemenin en kolay ve en etkili yolları şüphesiz açık alan soğutma sistemleri ve serinletme sistemleri olmaktadır. Bu nedenle serinletme konusunda en iyi hizmeti veren firmamızdan oldukça uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın