Bu Yaz Nasıl Geçecek?

Tatil planlarına başlayan çoğu kişi bu yaz nasıl geçecek sorusuna yanıt arıyor. 2017-2018 kış mevsimini geride bıraktık. 2018 kışı ülke genelinde mevsim normallerinin üzerindeki sıcaklıklarla geçti. Uzun yıllardır tutulan verilere göre Türkiye’de 2018 kışı, 2010 yılından sonra en sıcak geçen 2. kış olarak kayıtlara geçti.

Tatil beldelerinde turizm ve eğlence sektöründeki işletmeciler ise şimdiden hazırlıklarını yapmaya başladı. Bu konuda Megamist firmasının sıcak yaz aylarında turizm, eğlence, restoran ve cafe işletmelerine tavsiyesi var. Türkiye’ de yaz aylarında müşteriler aşırı sıcak ve nemden rahatsız olmakla birlikte kimi yaş grubu için bu sıcak havalar risk ve tehlike de oluşturabilir. Cafe ve Restoranların açık alandaki yerlerine uygulanan Buharlı Serinletme sistemi ile birlikte artık müşterilerinize rahat ve konforlu bir zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Cafe Serinletme ve Soğutma sistemleri su taneciklerini 15 microna kadar düşürerek ortamı ferahlatıcı rol oynar. Minik tanecikler haline gelen su havaya karışmasıyla hızlı evaporasyon özelliği kazanarak sıcaklıkta düşüşe sebep olur. Sıcaklık düşme prensibiyle havada oluşan toz ve benzeri kirlilikler uzaklaştığı gibi sinek benzeri haşereleri de uzak tutar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın