Cafe Açık Alan Serinletme Sistemleri

Cafe Serinletme ve Soğutma Sistemi

Cafeler yazın iç mekanlarını klima ya da vantilatör ile serinletirken, dış mekanlarını serinleterek müşterilerinin rahat ve serin bir ortamda keyif yapmalarını sağlamak için arayış içine girerler. Dünyada en çok tercih edilen sistem olan cafe serinletme ve soğutma sistemleri sayesinde hem işletmeler müşteri memnuniyeti sağlayarak kazanç arttırırken; müşterilerde sıcak havalarda serinlemenin tadını çıkarır. Cafe serinletme sistemleri sayesinde cafelerin dış mekanlarında sisleme sistemi yardımıyla ortam sıcaklığı düzenli ve belli aralıklarla yapılan uygulama ile sürekli olarak serin olur.

Cafe Serinletme ve Soğutma Sitemleri Nasıl Çalışır?

Cafe serinletme ve soğutma sistemleri, cafelerin dış mekanlarını serinletmek amacıyla özel vantilatör ya da buhar püskürten nozul sistemi uygulamalarıyla ortamı serinletir. Böylelikle müşteriler ferah ve serin bir ortamda keyif yapabilir.

Cafe serinletme ve soğutma sistemi, su taneciklerini 5 ile 15 mikron arasına düşürerek; su zerrecikleri haline gelen suyun hava ile teması sonucu buharlaşması sonucu ortam serinler.  Ortamı serinletirken, ortamdaki toz zerreciklerinin yok olmasını sağlar.

Cafe Serinletme ve Soğutma Sistemlerinin Avantajları

Cafe açık alan serinletme sistemleri, suyun buharlaşması nedeniyle ortamda sisli görünüm oluşmasını sağlar. Bu da sinek, sivri sinek gibi kanatlı haşereler ortama girmesini engeller ya da azaltır. Sistem, ortamın havasını temizleyerek daha hijyen bir ortamda müşterilerinin keyif yapması sağlar. Sistem uygulama açısından oldukça kolay olup, maliyet ve kazanç açısından da işletmenin bütçesini düşünür. Çünkü çok az elektrik yakarak; klima ya da diğer serinletme yöntemlerine göre daha tasarrufludur.

Cafe serinletme ve soğutma sistemi, cafenin büyüklüğüne göre ayarlanır. Kurulduğu ortamın sıcaklığına göre ayarlanabilir özellikte olması da ayrı bir avantaj sağlar. Sistem sayesinde nezih, ferah ve hijyenik bir ortam sağlanır. Kurulumun kolay olması nedeniyle cafenin çalışma düzenini etkilemez. Sistem ortamdaki nem oranını da dengelediği için ortamda rahat nefes alınmasını sağlar.

Cafe serinletme ve soğutma sistemleri kurulumu için www.megamist.com.tr adresinden profesyonel ekibimize ulaşarak; sistem hakkında detaylı bilgi alabilir ve uygun fiyatlarla açık alan serinletme ve soğutma sisteminin kurulumunu talep edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın