Cafe Açmak İsteyenlere Tavsiye

Cafeler insanların arkadaşları ile buluşup hoş vakit geçirdikleri alanlar arasındadır. Özellikle sıcak yaz aylarında evlerinde ya da iş yerlerinde sıcaktan sıkılan kişilerin uğrak noktaları olmuştur. Kapalı alanlarda çok fazla sıkılan kimseler için cafe bahçeleri oldukça iyi gelmektedir.  Cafe bahçelerinde sıcaktan korunmak amaçlı bazı gölgeleme sistemleri, önlemleri alınsa da nem ve güneşin etkisi ile insanlar açık alanlarda da serinleyemezler. Bunun için açık alan serinletme sistemleri kullanılabilir. Serinletme sistemlerinin sağladığı faydalar cafe sahipleri için oldukça avantajlıdır. Soğutma sistemi kullanan cafe ve pastane gibi mekânlar daha çok müşteri yelpazesine sahip te olacaktır. Açık alanda oluşturulan restoranlar, cafeler, çeşitli eğlence mekânları müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaçlar. Tüm bu mekânlar müşteri çekebilmek adına farklı yöntemler deneseler de yaz aylarında cafe serinletme ve soğutma sistemleri bu yöntemlerden en başarılı olanı olmuştur.

Hangi Alanlara Serinletme Sistemleri Uygulamaktayız?

Yaz aylarında kişiler serinlemek amacı ile birçok farklı yöntem denerler. Bu konuda da iş yerleri müşteri memnuniyeti adına cafe soğutma sistemleri kullanabilirler. Böylece daha ferah ortamlar elde etmeleri mümkün olacaktır. Serinletme sistemlerini birçok alanda kullanmaktayız ve müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.  Açık alan soğutma sistemlerini birçok alanda kullanabilirsiniz, bu alanlardan bir kaçı ise;

  • Cafe
  • Restoran
  • Bar
  • Kafeterya
  • Bahçeler
  • Açık Alanlar

Açık Alanlarda Ekonomik Soğutma Sistemleri

Yaz aylarında klima kullanımı sadece kapalı alanlarda yapılmaktadır. Bu durumda da dış mekânlar için soğutma sistemlerimizden yararlanabilirsiniz. Cafe soğutma sistemleri sanıldığının aksine oldukça ekonomik bir soğutma sağlar. Ortamın ısısını yaklaşık 15 derece düşürebilme özelliğine sahiptir.  Özellikle nem bakımından yüksek olan bölgelerde soğutma sistemleri sıkça tercih edilir. Bunun en büyük nedeni, ısıyı düşürmesinin yanında nemi de oradan kaldırmasıdır.  Özellikle Marmara bölgesi, Akdeniz bölgesi ve Karadeniz bölgesinde nem oranı yüksektir. Soğutma sistemleri ile nem tamamen ortadan kalkmış olur, insanlar ve diğer canlılarda ıslaklık hisside bırakmaz. Uygun fiyatlı soğutma sistemlerimizden yararlanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın