Cafe Bahçesini Serinletme Yöntemleri

Cafe Bahçesi Buharlı Soğutma ve Serinletme Sistemleri

Cafe Bahçesi Buharlı serinletme ve soğutma sistemleri sayesinde, aşırı sıcaklarda cafelerde, kafeteryalarda, restoranlarda ya da açık alanlarda müşterileriniz rahatça ağırlamanızı sağlar. Ortamdaki hava sıcaklığını 10 ile 15 derece arasında düşürerek serinlemeyi sağlar. Adı üzerinde sağladığı buharlaşma nedeniyle ortamda sinek gibi kanatlıların olmasını engeller.

Cafe Bahçesi Buharlı Serinletme ve Soğutma Sistemlerinin Özellikleri

Cafe Bahçesi Buharlı soğutma ve serinletme sistemleri, açık alandaki nem oranına göre farklı nozullar ve farlı boru çapları akışa göre hesap edilerek pompa grupları ile projeye uygun olarak birleştirilir. Nem oranı yüksek yerlerde çap oranı değiştirilirken vantilatörler paslanmaz ringler kaplanır. 0,15 çaplı nozullar dizilerek ortamın ısı seviyesi 10 ile 15 derece serinletilir.

Buharlı serinletme vantilatörleri düşük enerji tüketimi ile sayesinde çok tercih edilir. Cafe ve restoranlara ait açık alanlarda 30 m2 ye bir adet 4 nozullu vantilatör kullanılır. Bir adet yüksek basınçlı pompa ile ortamın büyüklüğüne göre 1 ile 30 adet serinletme vantilatörü kullanılabilir. Buharlı serinletme ve soğutma sistemleri için dojaz pompası ilave edilerek; istenilen koku da rahatlıkla elde edilebilir.

Cafe Bahçesi Buharlı Serinletme ve Soğutma Sistemlerinin Kullanıldığı Alanlar

Cafe Bahçesi Buharlı serinletme ve soğutma sistemleri, hiçbir şekilde uygulandığı ortama zarar vermez ve çevre dostudur. Açık alana kurulan sistem sayesinde müşterileriniz, nemli ve aşırı sıcak havalarda dahi serin, ferah ve hijyenik ortamda mutlu bir şekilde sohbet ederken; siz de müşteri memnuniyetini sağlayarak maddi anlamda da kazanç sağlarsınız. Buharlı serinletme ve soğutma sistemleri kurulum açısından kolay olup; kısa süre içerisinde kurulum yapılır. Kurulum fiyatları ortamın büyüklüğüne göre değişkenlik gösterirken maliyet açısında da uygun olması da çok tercih edilme nedenlerinden bir tanesidir.

Buharlı serinletme ve soğutma sistemlerinin kullanıldığı alanlar;

  • Cafe ve restoranlar
  • Bahçe ve kamelyalar
  • Miting ve konser alanları
  • Hayvan ahırları,
  • Seralar olarak sayılabilir.

İşletme sahibi olarak siz de buharlı serinletme ve soğutma sistemlerini açık alanınıza ya da farklı kullanım alanlarına uygulatmak istiyorsanız, www.megamist.com.tr adresinden bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlar eşliğinde kaliteli hizmet alabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın