Sebzelerin Taze Kalması İçin Yapılması Gerekenler

Manav reyonları ve Market Reyonlarında bulunan Sebzelerin canlılığı ve tazeliği çok önemlidir. Tüketici alacağı sebzeleri almadan önce ilk bakacağı en önemli husus alacağı sebzenin tazeliğidir.

Belirli bir süre reyonda kalan sebzeler zamanla havanın verdiği etkileşimle birlikte kurumaya ve sararmaya gider bunları ise genellikle küçük reyonları olan manavlar kendileri bir kova veya hortum yardımıyla sular ancak sebzelerin aşırı derecede sulanmasıda zarar verici olabilir. bunun önlenmesi ve sebzelerin her daim canlı ve taze kalmasını sağlamanın en garantili ve etikili yolu Sisleme Sistemleridir.

Reyonun hemen üstüne kurulan bu sistemde sebzelerinizin üzerine su buharı ile belirli zaman aralıklarında püskürtme yapılmaktadır. Bu sayede otomatik zamanlama sistemi ile belirleyeceğiniz aralıklarla sistem sebzelerin üzerine istenilen oranda suyu zarar vermeyecek şekilde püskürtür ve bu sayede sebzelerinizin canlılığını hem korumuş olur gelen müşterilerinizin de güvenini kazanmış olursunuz.

Daha fazla ayrıntılı bilgi için web sitemizden veya iletişim adresimizden bize ulaşabilir. Ücretsiz Keşiflendirme ve Fiyatlandırma kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın