Yaz Sıcağında Doğal Serinlik

Cafe, Restoran ve kafeterya sektöründe yer alan işletmeler yaz sıcaklarında müşterilerini konforlu ve ferah bir ortamda karşılamak isterler.

Bu yüzden bir çok farklı serinletme veya soğutma yöntemini denemektedirler. Bu yöntemlerin en pahalılarından biri olan klima ile soğutma yöntemi işletmeleri maddi ve manevi olarak karşılarına ağır yükler çıkarmaktadır ve klimalı soğutma yöntemi ile açık alanlarda istenilen verim karşılanmamaktadır.

Megamist olarak ürettiğimiz buharlı serinletme sistemi sayesinde tüm açık alanlarınızda yer alan bölümleri artık rahatlıkla serinletebileceksiniz.

Şebekeden alınan su ile yüksek basınç pompası ve hortumlarından geçen suyu 70 ila 100 bar arasında göndererek nozul yardımıyla ortama buhar olarak püskürten bu sistem sayesinde hem maddi hem manevi olarak her zaman sizleri bir adım önde tutar.

Ortam derecesini 10 dereceye kadar düşürme özelliği ve ortamda bulunan sinek ve haşereleri uzaklaştırması ile artık işletmeleriniz de müşterilerinize gereken değeri vermek bu kadar kolay.

Buharlı serinletme sistemi sayesinde nemli ve aşırı sıcaklarda ortamdaki nemi kontrol altına olarak ortamdaki ısı derecesini kontrol eder.

Buharlı Soğutma ve Serinletme sistemleri hakkında daha fazla detaylı bilgi için bizle iletişime geçebilir, ücretsiz keşif ve fiyatlandırma hizmetlerimizden yerinde yararlanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın